fbpx

Eventy

Lody tajskie stanowią wyjątkową atrakcję na wszelkiego rodzaju eventach – oprócz słodkiego poczęstunku stanowią niebanalną atrakcję dla gości. W ostatnim czasie stają się coraz popularniejsze na uroczystościach rodzinnych: weselach, poprawinach czy komuniach.

Świetnie sprawdzają się także na imprezach dedykowanych rodzinom z dziećmi – są one znakomicie rozpoznawane i uwielbiane przez najmłodszych.
To także oryginalny pomysł na wyróżnienie stoiska firmowego podczas konferencji czy targów – proces ich powstawania jest chętnie obserwowany, dzięki czemu wokół stanowiska gromadzi się wiele osób.
Lody tajskie to również świetna propozycja na imprezy firmowe, biurowe czy tematyczne – możliwości doboru menu i kompozycji smakowych są nieograniczone, a my proponujemy zawsze świeże i sezonowe składniki.

 

 

 

Możliwość personalizacji ice cream baru:

 • W kwestii dostosowania wyglądu maszyny proponujemy biały skirting lub obicie – na specjalne zamówienie z logo firmy lub dowolną grafiką.
 • Oferujemy możliwość personalizacji kubeczków.
 • Dodatkowo wykonujemy personalizację projektu menu.
 • Dbamy o estetykę – staramy się o odpowiednie oświetlenie i dekoracje.

 

Różne możliwości sposobu serwowania:

 • Wybór serwowania w bambusowych łódeczkach to oryginalny sposób podania, małe porcje umożliwiające degustację kilku różnych smaków i większa wydajność – około 100 porcji/godzinę serwisu. Menu opiera się na 4 gotowych kompozycjach, które przygotowujemy naprzemiennie.
 • Wybór serwowania w kubeczkach umożliwia każdemu z gości indywidualny dobór składników swojego deseru. Istnieje także możliwość doboru rozmiaru oraz wzoru kubeczka. Wydajność wynosi około 40 porcji na godzinę. Menu opiera się na wyborze bazy, dodatków oraz dekoracji.
 • Istnieje możliwość połączenia sposobów serwowania.

 

Możliwość indywidualnego doboru menu:

 • Menu w wersji wege, bez laktozy, soi lub glutenu.
 • Sezonowe owoce najlepszej jakości oraz dodatki słodyczy oryginalnych marek, alkoholi oraz ziół i przypraw.
 • Możliwość indywidualnego doboru menu lub skorzystania z naszych sprawdzonych autorskich kompozycji.
 • Samodzielnie tworzone bazy z prawdziwej śmietanki, mleka i cukru (także w wersji wege).
Lody tajskie Warszawa eventy
Lody tajskie Warszawa eventy
Lody tajskie imprezy firmowe

Plan współpracy

 1. W przypadku zdecydowania się Państwa na nasze usługi i potwierdzenia z naszej strony terminu, rezerwujemy dla Państwa wybraną datę.
 2. W dalszej kolejności przesyłamy Państwu umowę doprecyzowującą kwestie szczegółowe oraz załącznik, w którym dobieracie Państwo indywidualnie menu. W razie potrzeby z chęcią doradzimy sprawdzone składniki i kompozycje.
 3. Rozliczamy się z Państwem na zasadzie 10% zaliczki przed wykonaniem usługi oraz 90% kwoty po wykonaniu serwisu.
 4. Na około 30-40 minut przed rozpoczęciem serwisu przyjeżdżamy na miejsce, ustawiamy stanowisko i o wskazanej przez Państwa godzinie rozpoczynamy serwis.
 5. W każdej chwili, w razie pytań i wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji.