fbpx

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Ile osób będzie serwować lody i obsługiwać stanowisko?

Proponujemy Państwu wybór opcji z 1 lub 2 osobami przygotowującymi lody.

 

2. Jak wygląda menu?

Gwarantujemy całkowitą dowolność w kwestii doboru składników - nie narzucamy gotowego menu. Oczywiście w razie chęci z przyjemnością doradzimy najczęściej wybierane i najlepsze ze względu na porę roku owoce oraz inne, pasujące do okazji dodatki.

 

3. Czy z naszej strony powinniśmy coś zapewnić?

Absolutnie nie - nasza oferta obejmuje wszystko, czego potrzebujemy do serwisu - zapewniamy dojazd, obsługę, montaż oraz demontaż stanowiska, wszystkie wybrane składniki z menu, jednorazowe naczynia, okablowanie i wszystkie elementy stanowiska. Jedyne czego potrzebujemy to dostęp do standardowego gniazdka elektrycznego.

 

4. Na czym polega sposób serwowania w łódeczkach?

Łódeczki są alternatywnym sposobem serwowania do tradycyjnego podania w kubeczkach. Są to jednorazowe bambusowe łódeczki (niestety niejadalne :) ), na których podajemy 1 udekorowany rulonik lodów tajskich. Ten sposób znacznie zwiększa naszą wydajność, która w przypadku samych łódeczek sięga 100 porcji na godzinę (przy 2 osobach przygotowujących lody), a gościom umożliwia popróbowanie różnych smaków lodów. Istnieje także możliwość połączenia sposobów serwowania w łódeczkach i w kubeczkach w ramach 1 usługi.

 

5. Ile prądu pobiera maszyna?

W zależności od maszyny wartość pobieranego prądu wynosi 1,6-2,8 kW. Maksymalna wartość jest osiągana w momencie początkowego zmrażania obu patelni na raz. W razie potrzeby możemy włączać patelnie po kolei powoli obniżając temperaturę co sprawi, że profil mocy będzie niższy. Maszyna potrzebuje maksymalnie 5 minut aby osiągnąć pełną gotowość do pracy.

 

6. Na ile czasu przed rozpoczęciem serwisu przyjeżdżacie?

Pojawiamy się na miejscu wydarzenia na około 30-40 minut przed rozpoczęciem serwisu.

 

7. Czy lody są naturalne?

Bazy do naszych lodów tworzymy samodzielnie według autorskiej receptury wyłącznie z naturalnych składników - mleka, śmietanki i cukru (także w wersji wegańskiej), co ma ogromny wpływ na smak deseru.

 

8. Czy posiadacie odbiór Sanepidu?

Oczywiście, posiadamy pozytywną decyzję zatwierdzającą naszą działalność wystawioną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Działamy według ścisłych procedur zapewniających bezpieczeństwo żywności. Każdy z naszych pracowników posiada również aktualne badania wymagane przez Sanepid.